,,

Y Sistem tasarım konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

FARKIMIZ
-Arama motoru uyumlu (seo uyumlu)
-Responsive tasarım (mobil uyumlu)
-Renk uyumlu
-Güvenli ve sorunsuz çalışan tasarım
-Güncel internet sitesi
-SEO danışmanlığı
-%100 garantili tasarım

NELER VAAT EDİYORUZ?
-Web sitenizi en üst sıralara çıkarmayı
-Web sitenizdeki görselleri en üst sıraya çıkarmayı
-Adresinizi, haritanızı en üst sıraya çıkarmayı
-Ziyaretçilerinize kaliteli bir içerik sunmayı
-Ve tüm bunları yaparken kurallara uygun yasal yöntemler kullanıyoruz.

Web sitesi sanal ortamdaki şirketinizdir. Sanal ortamdaki bu yapıyı oluşturmak sadece görüntü oluşturmaktan ibaret değildir. Web tasarım için yapılan çalışmanın arka planında sadece uzman olanların görebileceği detaylar vardır.

En önemli detaylardan biri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dur. Görselliğin dışında, kolay kullanımlı, kullanıcı dostu arayüzlü sayfalar dizayn etmek çok önemlidir. Biz Y Sistem olarak tüm bu detaylara özen göstererek web siteleri tasarlıyoruz.

Bireysel web tasarım kişinin kendisini ifade etme şeklidir. Kendine özgü davranış ve başarılarıyla kurumlar diğer rakipleri arasından sıyrılırlar. Bunun bilincinde olarak, sizlere güçlü, dinamik, genç ve deneyimli kadromuzla sahip olmayı istediğiniz kriterlere uygun, sizi yansıtacak web site ve programları sunmaktayız.

Unutmayınız ki, İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır.

Portal web site tasarımları, içeriği fazlasıyla geniş daha çok bir sektörde ya da bir çok sektörde genele hitap eden web tasarımlardır. Reklam ve kampanya tanıtımları için banner bölümleri çok olan portal web siteler bir çok kullanıcıya aynı anda bir çok konuda hitap etmektedir.

Portal tasarımı konusunda Y Sistem olarak en iyi içeriği sizler için üretmekteyiz.

Konuşma Başlat.
Merhaba,
Y Sistem olarak, size en kısa süre içerisinde size dönüş yapacağız. Notunuzu bırakabilirsiniz.