IT Operasyon Yönetim Süreçleri

Y Sistem olarak, uzman kadromuz ile BT altyapınızın, IT birimi tarafından kolay ve efektif olarak izlenmesi ve yönetilmesi için sistemlerinizi izleme ve yönetme noktasında değişik bir bakış açısı getiriyoruz. Kalite ve IT sertifikasyon sistemlerinin en önemli öğelerinden olan izleme ve rapolama hiç bu kadar efektif, uygun maliyetli ve kolay yönetilebilir olmamıştır. Sektörde yoğun olarak kullanılan PRTG ve OpManager ile alışılagelmiş kuralları baştan yazıyoruz.

Her şeyi izleyin

Tüm yaygın izleme protokollerini veya belgelenmiş API’yi kullanarak neredeyse her cihazı, uygulamaları veya servisleri izleyebilirsiniz. Altyapıdan network’e, uygulamalardan bulut hizmetlerine, veri tabanlarından depolama birimlerine, IoT’ye ve çok daha fazlasına kadar tüm izlemek için tek çözüm.

 

Kolay kurulum, otomatik keşif

Bir çözüm ne kadar karmaşıksa, o kadar az kullanılır. Sizin ve ekibinizin BT altyapınızı ve sistemlerinizi 7/24 izlemeniz çok önemli olduğundan, BT monitoring yazılımınız kullanımı kolay olmalıdır.

 

Dashboardlar ve Haritalari

Yüksek güvenlik standartlarına sahip Web arayüzü ve Desktop uygulamaları, portdan diske her ayrıntıyı görürsünüz. Sorun kaynağı analizi için ayrıntılı inceleme yapın ve ekibinizin her üyesi, görevleri ve sorumlulukları için ayrı ayrı haritalar oluşturun. Gerçek zaman bilgisi içeren haritaları kullanarak Networkünüzü görselleştirin.

 

Büyük ve Dağıtılmış Ortamlar için Monitoring

Monitoring ile izlemenizi yatay olarak ölçeklendirin. Kaç lokasyonu izlemeniz gerektiği önemli değil, her zaman her şeyin üstesinden gelin. Farklı konumlardaki ve ayrı ayrı bir çok network’u izleyin.

 

Entegre teknolojiler

Monitoring, tüm BT altyapınızı ve sistemlerinizi izler. Tüm önemli teknolojiler desteklenmektedir:

-SNMP: kullanıma hazır ve özel seçenekler
-WMI ve Windows Performans Sayaçları
-SSH: Linux / Unix ve macOS sistemleri için flow protokoller 
-HTTP istekleri
-XML veya JSON dönüşlü REST API’ler
-Ping, SQL ve çok daha fazlası

Konuşma Başlat.
Merhaba,
Y Sistem olarak, size en kısa süre içerisinde size dönüş yapacağız. Notunuzu bırakabilirsiniz.