e-Çözümler Ürün Ailesi Hayatınızı Kolaylaştırıyor!

 

Y Sistem, e-Çözümler ürün ailesini oluşturan e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve   e-İrsaliye ile firmaların elektronik belge dönüşüm süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Türkiye’nin en büyük entegratör firmaları ile çalışan Y Sistem; deneyimi, altyapısı, yazılım gücü ile belgelerinizin yasal süre boyunca güvenli bir şekilde saklanıp erişilebilir olmasını garanti ediyor.

e-Çözümler Ürün Ailesinin Ön Plana Çıkan Özellikleri:

Mevzuat ile %100 uyumludur.

Yeni çıkan mevzuatları takip etmek zorunda kalmayın. Değişen mevzuata göre güncellemeleri takip eden uzman ekibimiz bunu sizin yerinize yapar.

 

Kolay arayüz sunar.

Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışmalar sonucu en çok kullanılan özelliklere göre optimize edilmiş arayüzümüz ile e-çözümler ürün ailesini kolayca kullanmaya başlayın.

 

Muhasebe yazılımınızla uyumludur.

Gelen ve giden faturalarınıza ait işlemlerin ERP/muhasebe programınızla uyumluluğu bir problem olmasın. e-Çözümler ürün ailesi ile belgelerinizi otomatik muhasebeleştirmek oldukça kolaydır. 

e-Fatura

Gelir İdaresi Başkanlığı(GİB) tarafından yayınlanan mevzuatla belirlenen sınırın üzerinde ciro yapan organizasyonların kendi aralarında kağıt fatura yerine elektronik fatura alıp göndermelerine olanak sağlayan sistemdir.

 

e-Defter

Tutulması zorunlu olan yasal defterlerin elektronik ortamda oluşturulmasına, muhafazasına ve GİB’e raporlanmasına olanak sağlayan sistemdir.

.

e-Arşiv

      e-Fatura kapsamında olmayan  şirketlere ve gerçek kişilere faturanın          kağıt yerine elektronik gönderilmesini sağlayan sistemdir.

 

e-İrsaliye

Tüm sevkiyatlarda düzenlenmesi gereken mal taşıma belgelerinin elektronik ortamda oluşturularak iletilmesini sağlayan sistemdir.

 

e-Çözümler Ürün Ailesinin Kolay Arayüzü

Gerçek Zamanlı Belge Oluşturma
Perakende sektöründe belgeleri gerçek zamanlı oluşturamayan çözümler fraud riskini arttırıyor. Gerçek zamanlı belge teslimi yapabilen Y Sistem çözümleri ile, belgelerinizi anlık olarak oluşturun, GİB regülasyonlarına tam uyumlu hale gelin!

Toplu Belge Raporlama 
Y Sistem çözümleri ile vakit kaybının önüne geçin. Çoklu belgeleri tek pdf olarak alabilme ve onaylayabilme özelliği sayesinde verimliliğinizi arttırın!

Tek Tuşla Belge Gösterimi
İster cloud ister on prem çözüm alın, Y Sistem karmaşık süreçlerinizi basitleştirsin! Karmaşık olan toplu/tekli fatura görüntüleme süreçlerinizi tek bir istek ile gerçek zamanlı, hızlı ve kolay hale getirin!

Belge ve Kullanıcı Gruplama 
Y Sistem e-Çözümler ürün ailesi ile belgeleri ve kullanıcıları gruplayarak süreçlerinizi kolaylaştırın. Belge gruplama özelliği ile belgeleri otomatik masraf yerine, gönderici, malzeme alanlarına göre gruplayabilir, kullanıcı gruplama özelliği ile belirli faturaların önceden yetkilendirilmiş ekipler tarafından onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Konuşma Başlat.
Merhaba,
Y Sistem olarak, size en kısa süre içerisinde size dönüş yapacağız. Notunuzu bırakabilirsiniz.