Y Sitem Azure Hizmetleri

Y Sistem bulut ve yönetilen hizmetler tecrübesi ile Microsoft’un dünyada 1 numara olan bulut bilişim platformu Azure bir araya geldi! Y Sistem Microsoft ile süren iş ortaklığına Azure servislerini de katarak daha da güçleniyor. Şirketler, sistemlerinin Azure’a taşınmasından yönetim operasyonlarına, 7×24 izlemeden uygulama yönetim hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçları için cevapları Y Sistem’de buluyor.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Azure | Altyapı Hizmetleri

Y Sistem’in deneyimli kadrosu ile birlikte Azure üzerinde kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız sistemlerinizin altyapılarını sizin için kuruyor, uçtan uca yönetiyor ve bu sistemlerle ilgili danışmanlık veriyoruz.

 

Azure | Veritabanı Hizmetleri

Y Sistem’in deneyimli kadrosu ile birlikte Azure üzerinde bulunan ya da bulunmasını planladığınız çeşitli veri tabanlarını sizin için kuruyor, bu sistemlerle ilgili danışmanlık veriyor ve sistemlerinizi uçtan uca yönetiyoruz.

 

Azure | Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Y Sistem uzman kadrosuyla, mevcut uygulamalarınızı modernize ederek daha esnek, daha ölçeklenebilir ve daha kolay yönetilebilir hale getiriyoruz.

 

Azure | İleri Analitik ve Veri Platformu Hizmetleri

Y Sistem olarak Azure üzerindeki tüm analitik servislerinizin kurulumu, konfigürasyonu, yönetimi ve her servis özelinde ihtiyaçlarınız dahilinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

Azure | Network ve Güvenlik Hizmetleri

Y Sistem olarak Azure’a geçişsürecinizde alınması gerekli güvenlik ve network aksiyonlarını sizlerin de beklentileriniz doğrultusunda belirliyor ve bu yolculukta yanınızda yer alıyoruz.

Konuşma Başlat.
Merhaba,
Y Sistem olarak, size en kısa süre içerisinde size dönüş yapacağız. Notunuzu bırakabilirsiniz.